sobota, 23 listopada 2013

Kolczyki- pączki z nadzieniem

Nie wyszły tak jak zakładałam , ale i tak mi się podobają .Mam nadzieję , ze wam także się spodobają :)


3 komentarze:

  1. A więc podobają mi się twoje rzeczy ale nie wychodzą poza granicę normy jest to za pospolite sama tworzę biżuterię i moim zdaniem stać cię na więcej niż jak w większości rzeczy wzór który jest tylko wyciskany z foremki zaskocz czymś zrobionym całkowicie przez siebie typu polewa własmoręcznie robiona gdyż niestety nawet to masz kupne jest to piękne ładne i wgl ale ja w tym nie widzę pracy pomysłu i długotrwałej realizajcji / Ekspert

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzięki , za konstruktywną krytykę , ale nie masz do końca racji - sama robię polewy i na moim blogu większość rzeczy zrobionych jest bez użycia foremek np. myszka , pizza , muchomorek ,kukurydza , tort z flagą ameryki ... a także te pączki nawet " nie stały " koło foremki , choć owszem posiadam kilka i na blogu są prace ,które wykonałam przy ich pomocy . I proszę nie wytykać mi braku pracy "ekspercie" bo wszystkiego z foremki wycisnąć nie można np. serduszek na kawie , flagi ameryki w środku tortu lub kilku warstw kolorów w napojach :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Z anonima każdy jest Ekspertem :P a zaimki w zwrotach pisemnych piszemy DUŻĄ literą Ekspertko (chyba nie od polszczyzny)!!!

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do zostawiania miłego śladu po sobie w postaci komentarza oraz odwiedzanie facebook'a- https://www.facebook.com/bajkakornelii .
Zostawi link do swojego bloga, a ja chetnie go odwiedzę ;)